Verslo teisininkas: Minimalus planas

Minimalus planas leis Jums turėti nuolatinius patarėjus teisės klausimais nepermokant už paslaugas. Su šiuo planu atliksime pagrindinius teisinius darbus, konsultuosime, patarsime.

Į planą įeina:

 • prevencinis spaudas (tai efektyvi priemonė, kuri skatina klientą ar skolininką tinkamai ir laiku vykdyti prisiimtus įsipareigojimus ir finansinius atsiskaitymus. Prevencinis spaudas įspėja, jog neįvykdžius prievolių laiku ir tinkamai, jų administravimas bus patikėtas profesionalams);
 • ikiteisminis skolų išieškojimas iš juridinių asmenų (informuojame Jūsų klientus apie įsipareigojimų nevykdymą, siunčiame raginimus sumokėti skolą, deriname skolos grąžinimo terminus, bei individualius atsiskaitymų grafikus);
 • visos teisinės konsultacijos žodžiu ir elektroniniu paštu (atskirais verslo, darbo, civilinių ir kitų teisinių santykių klausimais).

Minimalus planas: vos nuo 100€ (plius PVM)

Papildomų, į abonementą neįeinančių, darbų kaina, pasirašius sutartį, nuo 30€/val. plius PVM (be sutarties nuo 50€/val. plius PVM).

Atstovavimas teisme, pasirašius sutartį, nuo 70€/val. plius PVM (be sutarties nuo 90€/val. plius PVM).

Verslo teisininko minimalaus plano abonemento kaina priklausys nuo įmonės dydžio, darbuotojų skaičiaus ir darbo krūvio.

Kodėl Minimalus planas?

 • Jūsų reikalais rūpinsis ne vienas teisininkas ar advokatas, o atitinkami specialistai, kurie specializuojasi skirtingose srityse.
 • Kasdieniai Jūsų klausimai nereikalaus nuolat ieškoti ne visada teisingos informacijos internete, ar skambinti kaskart vis naujai kompanijai, tikintis greitų ir teisingų patarimų už mažą kainą.
 • Mūsų kompanija turi galimybę parinkti kvalifikuotą, turintį didelę profesinę patirtį specialistą atitinkamai problemai spręst tada, kada labiausiai reikia.
 • Mes nuolat palaikome ryšį su savo klientais, žinome jų problemas, kylančius klausimus, nuolat esame įvykių kontekste, tad galime patarti ir padėti reikiamu momentu.
 • Mėnesinis/metinis abonentinis mokestis yra gerokai mažesnis, nei vidutinis teisininko/advokato honoraras.

Minimalus verslo teisininko planas, buvo kuriamas, kaip pagalbinis smulkiam ir labai smulkiam verslui, tačiau neretai juo naudojasi ir vidutinės įmonės, kurioms prireikia smulkių teisinių darbų ar konsultacijų.

Minimalus planas

Manote, kad “Minimalus planas” yra ne visai tai ko ieškote? Tuomet peržiūrėkite kitus variantus:

„Optimalus planas”
„Maksimalus planas”

Taip pat mes suteikiame galimybę sudaryti ir individualų, Jūsų įmonės poreikiams pritaikytą Verslo teisininko planą.

Teikiame ir kompleksines paslaugas – t.y. buhalterinės apskaitos ir teisines paslaugas kartu. Tokiu atveju mūsų klientai dar daugiau sutaupo. Plačiau apie buhalterinės apskaitos paslaugas galite paskaityti paspaudę šią nuorodą: Buhalterinė apskaita

 

Jei jums aktualus Verslo teisininkas, tuomet kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614

8 698 08419

justicija@justicija.eu

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Justicija – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

Kitos paslaugos:

 • Buhalterinė apskaita

  Buhalterinė apskaita tvarkoma kvalifikuotai, kokybiškai ir atsakingai, patyrusių specialistų. Patraukli, pagrįsta, klientui aiški buhalterinių paslaugų kaina.

 • Teisinės paslaugos įmonėms

  Mes teikiame itin plataus spektro teisines paslaugas įmonėms: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Įstatų keitimas

  Valstybės duotas terminas baigėsi, kadangi įstatų keitimą buvo privaloma atlikti iki 2016 12 31. Visus, kas dar nėra pasikeitę įstatų, kviečiame susisiekti.

 • Darbų sauga

  Visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose.

 • Skolų išieškojimas

  Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.

 • Projektų administravimas

  UAB „Justicija“ dirbantys specialistai turi didelę praktinę patirtį aministruojant ir koordinuojant įvairaus pobūdžio projektus pagal atsakingų institucijų nustatytus reikalavimus ir procedūras.

 • Verslo teisininkas

  Mes siūlome tris skirtingus „Verslo teisininko” abonentinius planus, su fiksuotu teisinių paslaugų mokesčiu.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.