Įstatų keitimas

Nuo 2015m pradžios įstatų keitimas tapo privalomas: Lietuvoje pasikeitus nacionalinei valiutai, įsivedus eurą, visos bendrovės (UAB) privalo pasikeisti savo įstatus, įstatinio kapitalo sumą išreiškiant eurais.

Valstybės duotas terminas baigėsi, kadangi įstatų keitimą buvo privaloma atlikti iki 2016 12 31. įstatų keitimas JusticijaAnot įstatymo, pasibaigus terminui, vadovams, kurie nebus suspėję susitvarkyti savo įmonės dokumentų, yra numatyta administracinė atsakomybė, kuri gali užtraukti net ir baudą.

Mes primygtinai rekomenduojame nelaukti akimirkos, kai su jumis susisieks atitinkamos institucijos ir pasikeisti savo įstatus jau artimiausiu metu, siekiant išvengti gręsiančios administracinės atsakomybės.

JUSTICIJA atliekamas įstatų keitimas – profesionalus, greitas, sklandus

Įstatų keitimą galime atlikti dviem būdais – tradiciniu, arba elektroniniu:

 • Įstatinio kapitalo ir nominalios akcijų vertės konvertavimas iš litų į eurus ir registracija;
 • Įstatų turinio keitimas pagal Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos patvirtintą formą.

Įstatų keitimo kaina elektroniniu būdu: 49€

Įstatų keitimo kaina tradiciniu būdu: 99€

Pakeisti įstatus elektroniniu būdu galime visoms įmonėms, įsikūrusioms bet kurioje Lietuvos vietoje.

Įstatų keitimas elektroniniu būdu atliekamas net kelis kartus greičiau, nei tai galima padaryti tradiciniu būdu, tam tereikia, kad akcininkas, arba akcininkai, turėtų elektroninius parašus. Jei elektroninio parašo akcininkas, ar akcininkai, neturi, tuomet įstatus keičiame tradiciniu būdu. Įstatų keitimas tradiciniu būdu užtrunka ilgiau ir yra brangesnis, nes papildomai reikalingos notaro paslaugos.

Įstatų keitimas mums nėra jokia naujiena – tokias procedūras atliekame nuolat, tad galime garantuoti dėl greito ir kvalifikuoto darbų atlikimo, aiškių konsultacijų ir pilnos informacijos, reikalingos sklandžiai eigai, užtikrinimo.

ir pradėkime įstatų keitimo darbus jau šiandien.

*Naujiems klientams, sudariusiems teisinių ar buhalterinių paslaugų teikimo sutartis, ne trumpesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, įstatų keitimas atliekamas nemokamai.

UAB „Justicija“ teisinių paslaugų plano „Verslo teisininkas“ turėtojams įstatų keitimo paslauga įeina į abonementinį paketą ir papildomai nieko nekainuoja.

Gal jau laikas ir Jums tapti mūsų klientu? → Kontaktai

„Justicija” – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

UAB „Justicija”, apie įstatų keitimą, spaudoje:

istatu-keitimas-justicija

*Sudarius teisinių ar buhalterinių paslaugų teikimo sutartis – įstatų keitimą atliksime nemokamai!

Kitos paslaugos:

 • Buhalterinė apskaita

  Buhalterinė apskaita tvarkoma kvalifikuotai, kokybiškai ir atsakingai, patyrusių specialistų. Patraukli, pagrįsta, klientui aiški buhalterinių paslaugų kaina.

 • Teisinės paslaugos

  Mes teikiame itin plataus spektro teisines paslaugas įmonėms: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Skolų išieškojimas

  Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.