Mes žinome, kad esate užsiėmę, kasdien kuriate gerovę ne tik sau, bet ir savo šeimai, vertinate patogumą, paprastumą bei efektyvumą. Žinome, kad viliatės, jog Jūsų priimami sprendimai bus naudingiausi tiek Jums, tiek ir Jūsų artimiesiems, o Šeimos ir asmeninis teisininkas – padės Jums tada, kai to labiausiai reikės.

Mes suteikiame unikalią galimybę pasinaudoti asmeninio teisininko paslauga, kuri iki šiol buvo prieinama tik labai turtingiems asmenims. Taigi nuo šiol Jūs turėsite patarėją, padėsiantį Jums kurti ir išlaikyti gerovę, padėtį visuomenėje.

Mums įdomu, kokie teisiniai ar finansiniai klausimai kyla Jūsų kasdienybėje

“Šeimos ir asmeninis teisininkas” padės Jums jei susiduriate su neteisingais antstoliais, piktais kaimynais ar reikliais bankininkais? Perkate ar nuomojate butą, skolinate pinigus, nerandat bendros kalbos su valstybės institucijomis? Rašote skundą ar sudarote nedidelę sutartį? Galbūt Jūsų darbdavys prašo išeiti iš darbo savo noru?

O galbūt esate PVM mokėtojas ar ketinate pildyti metinę savo pajamų ir mokesčių deklaraciją? Jus domina Jūsų šeimos pajamų ir išlaidų balansas? Jums trūksta informacijos aktualiais mokesčių ar kelių eismo taisyklių klausimais..? O gal Jūs: susilaukėte kūdikio? Perkate būstą? Tuokiatės? Laukiate operacijos? Skiriatės? Auginate vaiką? Ketinate apsigyventi su savo antrąja puse? Gavote naują darbą? Rūpinatės pagyvenusiais tėvais? Nesutariate su kaimynu? Išgyvenate artimo žmogaus netektį? Pradedate verslą? Ketinate draustis?

Bet kuriuo atveju Jums teks priimti vienokį ar kitokį sprendimą, reikalaujantį tam tikrų teisinių žinių.

UAB “JUSTICIJA” Jums siūlo rinktis paslaugą – Šeimos ir asmeninis teisininkas

Tai galimybė už prieinamą kainą greitai ir Jums patogiu būdu gauti visapusišką teisinę pagalbą iš Jūsų asmeninio teisininko.

Mes teikiame šias teisines paslaugas:

Šeimos ir asmeninis teisininkas reikalingiausias tiems, kurie nori patikimo patarėjo, kuo didesnės gerovės sau ir savo šeimai.

Teiksime Jums profilaktines bei prevencines konsultacijas, atliksime kasdienių reikalų priežiūrą bei suteiksime reikiamą „pirmąją pagalbą“, prireikus nukreipsime pas geriausią (pagal specializaciją bei kainą) Jums reikiamą specialistą. Visa tai ir daugiau – Jums, už protingą kainą.

Kuo skiriasi UAB “Justicija” paslauga Asmeninis teisininkas nuo įprasto paslaugas teikiančio teisininko ar advokato?

Nr. Šeimos ir asmeninis teisininkas Paprastas teisininkas ar advokatas
1. Asmeninis teisininkas apsiima spręsti bet kurią iškilusią teisinę problemą. Apsiima spręsti tik tas problemas kurios yra jo kompetencijos ribose.
2. Problema bus išspręsta bet kuriuo laiku. Jis apsiims spręsti problemą tik savo turimo darbo laiko metu.
3. Jūs visada galite susisiekti su žmogumi, kuris yra Jūsų įvykių kontekste. Su problema susipažins tik jai iškilus.
4. Su asmeniniu teisininku galite pasitarti anksčiau nei problema pasiekė nekontroliuojamą ribą. Paprastai į teisininką (advokatą) kreipiamasi jau atsiradus problemai ar net jai įsisenėjus.
5. Asmeninis teisininkas esantis įvykių kontekste gali savo iniciatyva prevenciškai įspėti apie gresiančias problemas. Paprastas teisininkas (advokatas) nėra suinteresuotas įspėti apie gresiančias problemas, nes tai jam finansiškai nenaudinga.
6. Į asmeninį teisininką galite kreiptis pačiu smulkiausiu, mažareikšmiu klausimu. Kreipiamasi tik reikšmingais klausimais.
7. Jūs galite kreiptis konsultacijos ne tik Jums, bet ir Jūsų aplinkos žmonėms iškilusiais klausimais ir tai Jums papildomai nekainuos. Retas kuris ryžtasi kreiptis pas teisininką (advokatą) dėl draugams ar šeimai kilusių klausimų, nes tai papildomai kainuoja.
8. Specialisto Jums nereikės ieškoti pačiam, nes mes parinksime advokatą, ekspertą, kuris specializuojasi būtent toje srityje. Klientas sugaiš daug laiko, nes turės pats susirasti atitinkamos srities, kvalifikacijos teisininką ar advokatą nebūdamas tikras dėl jo kompetetingumo.
9. Asmeninis teisininkas su klientu palaiko daug artimesnį ryšį, todėl jis gali padėti išspręsti ne tik teisines problemas, bet ir atsakyti į visus kitus klausimus iš tų sričių kuriose specializuojasi jis ir jo kolegos ekspertai. Teisininkas (advokatas) bendrauja dalykiškai tik iškeltų konkrečių klausimų ribose.
10. Asmeniniam, šeimos teisininkui mokamas aiškus, žinomas abonementinis sutartyje numatytas mokestis ir Jūs visada žinosite, kad neišleisite konsultacijoms daugiau nei numatyta sutartyje. Teisininko (advokato) kaina už paslaugas yra neaiški ir neapibrėžta. Darbų pabaigoje gali Jus nustebinti savo dydžiu.

Norite pasitarti dėl paslaugų ar gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Telefonas: +370 5 272 7614 (teisinės paslaugos Vilniuje), +370 343 51512 (teisinės paslaugos Marijampolėje)
Mob. tel.: +370 698 08419
El. paštas: justicija@justicija.eu
Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

TEISINĖS PASLAUGOS

PRIVATIEMS ASMENIMS
 • Asmeninis teisininkas

  Galimybė už prieinamą kainą greitai ir Jums patogiu būdu gauti visapusišką teisinę pagalbą iš Jūsų asmeninio teisininko.

 • Santuokos nutraukimas

  Santuokos nutraukimo dokumentacijos ruošimas, proceso valdymas ir kontrolė.

 • Darbo užmokesčio išieškojimas

  Darbo sutarties analizė, teisinės konsultacijos, darbo užmokesčio proceso iniciavimas ir vykdymas.

 • Garbės ir orumo gynimas

  Ginčo sprendimas, baudžiamamojo proceso inicijavimas, įpareigojimas panaikinti šmeižiantį tekstą.

 • Advokato paslaugos

  Tinkamo advokato parinkimas įmonės teisminiam ar arbitražiniam atstovavimui.

 • Teisinės paslaugos

  Plataus spektro teisinės paslaugos privatiems asmenims: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Konsultacijos paveldėjimo klausimais

  Konsultacijos paveldėjimo, vedybų sutarčių sudarymo, turtinės ir neturtinės teisės klausimais. Vaikų išlaikymo, įvaikinimo, santuokos nutraukimo klausimais.

 • Konsultacijos mokesčių klausimais

  Konsultacijos mokesčių teisės klausimais, atstovimas valstybinėse institucijose ir teismuose.

 • Dokumentų teismui rengimas ir atstovavimas

  Profesionalus dokumentų teismui rengimas ir teisminio atstovavimo paslauga. Kvalifikuotas interesų gynimas teismuose.

 • Įmonių steigimas

  Konsultacijos įmonių / organizacijų steigimo ir registravimo klausimais. Operatyvus ir profesionalus įmonių steigimo dokumentų paruošimas.

Reikalingos teisinės paslaugos asmeniškai Jums? Turime tam pritaikytą paslaugą –
Norite pasitarti dėl paslaugų ar gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Susisiekite telefonu +370 698 08419 arba el. paštu: justicija@justicija.eu

Justicija – Paprasti atsakymai į Jums sudėtingus klausimus.