UAB „Justicija“ teikiamos išsamios konsultacijos paveldėjimo ir šeimos teisės klausimais, jau daug metų duoda atsakymus, į klientams rūpimus klausimus.

Dažniausiai pasitaikančios konsultacijų temos:
  • Vedybų sutarčių sudarymas;
  • Sutuoktinių turtinės ir neturtinės teisės;
  • Vaikų išlaikymas, įvaikinimas;
  • Globa ir rūpyba;
  • Vaiko teisės;
  • Santuokos nutraukimas, gyvenimas skyrium (separacija);
  • Paveldėjimas.
VEDYBŲ SUTARTIS:

Vedybų sutartys yra registruojamos Centriniame hipotekos įstaigos tvarkomame Vedybų sutarčių registre.

Vedybų sutartis – tai sutuoktinių susitarimas, kuris nustato jų turtines teises ir pareigas jiems esant susituokus, taip pat nutraukus santuoką ar gyvenant skyrium (separacija).

Vedybų sutartį galima sudaryti iki santuokos įregistravimo – tai ikivedybinė sutartis. Povedybinė sutartis gali būti sudaroma bet kuriuo metu jau registruotoje santuokoje.

Kodėl verta sudaryti vedybinę sutartį:

Sutuoktiniai, sudarydami vedybų sutartį savo nuožiūra susitaria dėl turto, kiekvieno sutuoktinio įgyto iki santuokos taip pat dėl turto, kuris buvo ar bus įgytas santuokoje. Sutuoktiniai nustato turto teisinį rėžimą – ar turtas bus bendra jungtinė nuosavybė, ar bendroji dalinė nuosavybė.

Jei vedybų sutartis nustatyto turto teisinį rėžimą, teismo procesas dėl santuokos nutraukimo bus žymiai greitesnis ir pigesnis.

VAIKŲ IŠLAIKYMAS IR ĮVAIKINIMAS

Konsultuojame visais iškilusiais klausimais dėl vaikų išlaikymo pareigos pasidalijimo skyrybų atveju, išlaikymo priteisimo, skolų dėl vaiko išlaikymo išieškojimo, įvaikinimo procedūrų ir dokumentų ruošimo klausimais.

Jei Jūs nežinote ar verta sudaryti vedybų sutartį, ar kokios yra įvaikinimo procedūros, kokių dokumentų gali Jums prireikti įvaikinant, kaip nutraukiant santuoką nustatyti vaikų išlaikymą, ką daryti jei buvęs sutuoktinis nemoka Jums ir Jūsų vaikams priklausančio išlaikymo – drąsiai kreipkitės į mus. Mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir suteiksime visą reikiamą teisinę pagalbą.

KONSULTACIJOS PAVELDĖJIMO KLAUSIMAIS

Teikiame konsultacijas dėl palikimo priėmimui reikalingų dokumentų ir palikimo priėmimo proceso, dėl paveldimo turto paskirstymo ir visais kitais su paveldėjimo teise susijusiais klausimais. Mes konsultuojame tiek turto savininkus dėl testamento sudarymo, jo patvirtinimo ir kitais klausimais, tiek įpėdinius dėl palikimo priėmimo.

TEISINĖS PASLAUGOS

Turite klausimų dėl paslaugų ar norite gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Susisiekite telefonu +370 698 08419 arba el. paštu: justicija@justicija.eu

Domintų konsultacijos paveldėjimo klausimais?

Konsultacijos paveldėjimo ir šeimos teisės klausimais – UAB „Justicija“ padės Jums rasti atsakymus į visus klausimus.

„Mes esame tam, kad Jūs sėkmingai kurtumėte ir vystytumėte savo verslą.” UAB „Justicija”

    Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis UAB „Justicija“ privatumo politikos.