Reikalingas advokatas?

Gyvenime yra nemažai situacijų, kai Jums gali tapti reikalingos advokato paslaugos. Jei su tuo susidūrėte pirmą kartą, ar prireikė kitos teisinės srities specialisto, ar norite surasti tikrai gerą advokatą, tikriausiai nežinote kur jo ieškoti.

UAB „Justicija“ palengvins šią užduotį, sutaupys Jums nemažai laiko ir parinks Jums tinkamą advokatą, kuris bus patyręs savo srities specialistas.
Atkreiptinas dėmesys, kad labai svarbus sėkmingo teisminio proceso veiksnys yra tinkamas advokato pasirinkimas. Kvalifikuotas, patyręs savo srities specialistas garantuos Jums sėkmingesnį teisminio proceso rezultatą. Toks advokatas turės patirties būtent Jums reikalingoje teisės srityje. Tai užtikrins Jums profesionalų bylos vedimą teisme ir mažesnes laiko sąnaudas bylos pasiruošimui.
UAB „Justicija“ bendradarbiauja su daugeliu patyrusių advokatų, kurie yra mūsų ilgamečiai partneriai. Mes užtikrinsime, kad advokato kompetencija ir kaina būtų optimali, atitinkanti realius esamos problemos kaštus. 

Advokato paslaugos teikiamos šiose teisės srityse:

 • Civilinė teisė (sutarčių teisė, šeimos teisė, paveldėjimo teisė, prievolių teisė, įmonių teisė, daiktinė teisė, intelektinės nuosavybės teisė, ir kt.);
 • Darbo teisė (įdarbinimo teisiniai santykiai, darbo sutarčių sudarymas, sąlygų keitimas, atleidimas iš darbo neteisėtais pagrindais, darbo užmokesčio išieškojimas, žalos atlyginimas, darbų sauga ir darbuotojų sveikata ir kt.);
 • Socialinio aprūpinimo teisė (socialinis draudimas, socialinis aprūpinimas, socialinė parama šeimai, vaikams ir jaunimui, socialinis būstas, socialinis viešasis administravimas ir kt.);
 • Administracinė teisė (administracinių nuobaudų skyrimas ir ginčijimas, statybos teisė, savivaldos teisė, užsieniečių teisė ir kt.);
 • Mokesčių teisė (ikiteisminiai ir teisminiai mokestiniai ginčai);
 • Komercinė teisė ir kt.

Jei nežinote ar Jums tikrai reikalingas advokatas, ar užteks ir kompetetingo teisininko konsultacijos, drąsiai kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais ir mes suteiksime visą būtiną informaciją Jums rūpimais klausimais, ar pakviesime Jus konsultacijai.

Norite pasitarti dėl paslaugų ar gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Telefonas: +370 5 272 7614 (teisinės paslaugos Vilniuje), +370 343 51512 (teisinės paslaugos Marijampolėje)
Mob. tel.: +370 698 08419
El. paštas: justicija@justicija.eu
Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

TEISINĖS PASLAUGOS

PRIVATIEMS ASMENIMS
 • Asmeninis teisininkas

  Galimybė už prieinamą kainą greitai ir Jums patogiu būdu gauti visapusišką teisinę pagalbą iš Jūsų asmeninio teisininko.

 • Santuokos nutraukimas

  Santuokos nutraukimo dokumentacijos ruošimas, proceso valdymas ir kontrolė.

 • Darbo užmokesčio išieškojimas

  Darbo sutarties analizė, teisinės konsultacijos, darbo užmokesčio proceso iniciavimas ir vykdymas.

 • Garbės ir orumo gynimas

  Ginčo sprendimas, baudžiamamojo proceso inicijavimas, įpareigojimas panaikinti šmeižiantį tekstą.

 • Teisinės paslaugos

  Plataus spektro teisinės paslaugos privatiems asmenims: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Konsultacijos paveldėjimo klausimais

  Konsultacijos paveldėjimo, vedybų sutarčių sudarymo, turtinės ir neturtinės teisės klausimais. Vaikų išlaikymo, įvaikinimo, santuokos nutraukimo klausimais.

 • Konsultacijos mokesčių klausimais

  Konsultacijos mokesčių teisės klausimais, atstovimas valstybinėse institucijose ir teismuose.

 • Dokumentų teismui rengimas ir atstovavimas

  Profesionalus dokumentų teismui rengimas ir teisminio atstovavimo paslauga. Kvalifikuotas interesų gynimas teismuose.

 • Įmonių steigimas

  Konsultacijos įmonių / organizacijų steigimo ir registravimo klausimais. Operatyvus ir profesionalus įmonių steigimo dokumentų paruošimas.