UAB „Justicija“ teikiama paslauga “Skolų išieškojimas” apima tiek skolų prevenciją, tiek tarpininkavimą išieškant debitorinius įsiskolinimus.

Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.

Skolų išieškojimas gali būti ikiteisminis ir teisminis.

Ikiteisminis skolų išieškojimas efektyvus tuo, kad leidžia paspartinti sąskaitų apmokėjimą ar užkirtsti kelią beviltiškų skolų susidarymui.

Skolų atveju laikas – tikrai ne Jūsų sąjungininkas.

Nedelsdami kreipkitės į profesionalus. UAB „Justicija“ suteiks Jums įvairiapusę pagalbą susigrąžinant skolas. Kuo greičiau Jūs kreipsitės į mus pagalbos, tuo efektyvesni bus darbo rezultatai. Žinoma, imsimės tik tokios skolos išieškojimo bylos, kurią realizuojant realiai galėsime būti naudingi Jums. Kiekvienu atveju įvertinsime Jūsų galimybes atgauti skolą ne tik teisminiu keliu, bet ir kitais galimais teisėtais būdais.

Nepamirškite, kad bet kurią skolą būtina įteisinti tinkamai – sudaryti paskolos sutartį, surašyti skolos raštelį arba gauti paskolos gavėjo vekselį.

 

*Išsamią informaciją rasite paspaudę ant + simbolio.

Skolų prevencija:

Paskirtis yra užkirsti kelią jų atsiradimui pasitelkiant tokias priemones, kaip potencialių verslo partnerių rizikingumo įvertinimas, tinkamas santykių įforminimas ir efektyvios sutarčių įvykdymo užtikrinimo priemonės – netesybos (bauda arba delspinigiai), įkeitimas, laidavimas, garantija ir kt. bei teisinis auditas, pasitelkiamas tuo atveju, jei Jūsų įmonės verslo sutartys sudarytos seniai ir be kvalifikuoto teisininko pagalbos.

Skolų išieškojimas:

Tai jau susidariusių debitorinių įsiskolinimų administravimo priemonių visuma, padedančių sumažinti vėluojančių atsiskaitymų riziką ir tokiu būdu užtikrinti apyvartinių lėšų stabilumą bei išsaugoti pozityvius santykius su Jūsų verslo partneriais.

Skolų išieškojimas apima tiek ikiteisminį skolų išieškojimą – raginimų siuntimą, sutarčių dėl skolos mokėjimo dalimis pasirašymą, tiek skolos išieškojimą teisme – pareiškimo dėl teismo vykdomojo rašto išdavimo parengimą ir padavimą teismui, vykdomojo rašto siuntimą antstoliui, ieškinio paruošimą, padavimą, sprendimo išieškoti skolą vykdymo priežiūrą.

Kiekvienam skolininkui individualiai parenkami išieškojimo būdai, kurių pagrindą sudaro šie metodai:

 • skolininko paieška,
 • skolininko turto nustatymas,
 • susitikimai su skolininku,
 • reikalavimų įvykdyti prievoles pateikimas raštu,
 • vizitavimas pagal gyvenamąją arba darbo vietą,
 • skolos apmokėjimo grafiko sudarymas,
 • vekselių skolai apmokėti pasirašymas,
 • skolininko įtraukimas į skolininkų registrą,
 • informacijos apie skolininko nemokumą platinimas suinteresuotiems asmenims (lizingo bendrovėms, bankams, darbovietėms).

TEISINĖS PASLAUGOS

Turite klausimų dėl paslaugų ar norite gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Susisiekite telefonu +370 698 08419 arba el. paštu: justicija@justicija.eu

Norite pasikonsultuoti dėl skolų išieškojimo paslaugų?

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą ir atsakysime per 1 d.d.

 

  Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis UAB „Justicija“ privatumo politikos.