UAB “Justicija”

teikia teisines ir buhalterinės apskaitos paslaugas privatiems asmenims, įstaigoms ir įmonėms. Savo veiklą mes vykdome jau daugiau kaip penkiolika metų.

Aptarnaujame ne vieną statybos, transporto, prekybos ar kitas paslaugas teikiančias įmones, taip pat teikiame teisines paslaugas savivaldybėms, aukštosioms mokykloms, pensionatams, profesinio rengimo centrams ir kitoms švietimo įstaigoms.

Justicija specializuojasi buhalterinės apskaitos, bei plataus spektro teisinių paslaugų teikime privatiems asmenims, įmonėms ar įstaigoms.

Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti šeimos ir asmeninio teisininko ir ekspertų paslaugas. Mūsų ilgalaikiai santykiai su klientais yra vieni geriausių mūsų sąžiningo darbo įrodymų.

MŪSŲ TIKSLAS

laiku bei kokybiškai suteikti paslaugas ir patenkinti kliento poreikius. Esame kolektyvas, turintis ilgalaikę darbo patirtį dirbant tiek su privataus kapitalo įmonėmis, tiek su valstybiniu sektoriumi.

Siekiame tiksliai reaguoti į pasikeitusias įstatymų ir mokesčių naujoves, nuolat ir operatyviai kurti apčiuopiamą ir efektyvią naudą savo klientams, nebijome prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės tiek teisiniais, tiek apskaitos tvarkymo klausimais.

Jei Jūs turite daug neišspręstų teisinių klausimų ar ieškote įmonės, kuri tvarko buhalteriją, o gal Jūs pradedate savo verslą, norite įsteigti naują įmonę ir Jums reikia patarimo kaip viską teisingai ir greitai padaryti –  susiekite su mumis. Patikėkite savo rūpesčius mums ir Jums nereikės ieškoti atskirų sričių specialistų.

UAB “Justicija”  yra pasiruošusi Jums suteikti pilną paslaugų spektrą, kuris reikalingas kiekvienai šiuolaikinei įmonei. Mes pakonsultuosime Jus visais iškilusiais klausimais, padėsime greitai įsteigti įmonę ar įstaigą, sutvarkysime buhalterinę apskaitą, atstovausime Jūsų interesus tiek teismuose, tiek kitose institucijose.

Mūsų įmonė taip pat teikia teisines paslaugas, susijusias su darbo užmokesčio išieškojimu ir kitais darbo teisiniais santykiais:

Jei Jūs esate darbuotojas ir norite daugiau sužinoti apie savo teises, ar laiku negaunate atlyginimo, o galbūt darbdavys spaudžia Jus išeiti iš darbo, drąsiai kreipkitės. Mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Jei reikės atstovausime Jus darbo ginčų komisijoje ar teisme.

Mūsų teikiamų paslaugų įmonėms ir įstaigoms sąrašą rasite : Paslaugos įmonėms ir įstaigoms

Naujų įmonių steigimo paslaugos: Įmonių ir įstaigų steigimas

Visų mūsų privatiems asmenims teikiamų teisinių paslaugų sąrašą rasite:

Teisinės paslaugos asmenims ir Asmeninis teisininkas.

UAB “Justicija” buhalterinė apskaita ir visos teisinės paslaugos teikiamos Vilniuje, Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jei jums reikia mūsų paslaugų, ar norite pasitarti, dėl kylančių klausimų, tuomet kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614 (Vilniuje) / 8 343 51512 (Marijampolėje) 8 698 08419 (Mob.)

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

TEISINĖS PASLAUGOS

JURIDINIAMS ASMENIMS
 • Teisinės paslaugos

  Plataus spektro teisinės paslaugos įmonėms: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Verslo teisininkas

  Profilaktinės bei prevencinės teisinės konsultacijos. Kasdienių teisinių reikalų priežiūra ir „pirmoji pagalba“. Kvalifikuotų specialistų parinkimas.

 • Advokato paslaugos

  Tinkamo advokato parinkimas įmonės teisminiam ar arbitražiniam atstovavimui.

 • Skolų išieškojimas

  Įvairiapusė pagalba susigrąžinant skolas greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis.

 • Ekspertų paslaugos

  Nepriklausomų ekspertų konkrečios verslo ar finansinės srities konsultacijos.

 • Įmonių steigimas

  Konsultacijos įmonių / organizacijų steigimo ir registravimo klausimais. Operatyvus ir profesionalus įmonių steigimo dokumentų paruošimas.

 • Įmonių likvidavimas / reorganizavimas

  Konsultacijos įmonių likvidavimo / reorganizavimo klausimais. Likvidavimo procedūrų atlikimas.

 • Darbų sauga

  UAB „Justicija“ rengia darbų saugos dokumentus. Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo teisės klausimais.

 • Projektų administravimas

  Projekto administravimo procedūrinės dalies įgyvendinimas, finansinis administravimas, efektyvi projekto kontrolė.

 • Viešųjų pirkimų administravimas

  Projekto administravimo procedūrinės dalies įgyvendinimas, finansinis administravimas, efektyvi projekto kontrolė.

Apie mus rašo