APIE ĮMONĘ

UAB „Justicija” nuo 2004 metų sėkmingai teikia verslo ir kitas konsultacijas pradedančiam ir besivystančiam verslui nuo įmonės steigimo, reorganizavimo iki likvidavimo.

Patyrę buhalteriai ir finansininkai teikia buhalterines paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui, kompleksiškai jiems bei išorės klientams teikdami mokesčių optimizavimo ir finansų valdymo paslaugas.

Įmonės teisininkai specializuojasi verslo teisės, asmens duomenų apsaugos, bei kitose srityse, teikiant kompleksines „Verslo teisininko ir asmens duomenų apsaugos” paslaugas.

Mūsų darbų saugos specialistai sukaupę patirtį IT, paslaugų, gamybos ir kitų sričių verslo sektoriuose, teikia kompleksines „Darbų saugos specialisto” paslaugas.

UAB „Justicija” tikslas – laiku bei kokybiškai suteikti paslaugas ir patenkinti kliento poreikius. Siekiame greitai reaguoti į pasikeitusias įstatymų ir mokesčių naujoves, nuolat ir operatyviai kurti apčiuopiamą ir efektyvią naudą savo klientams, nebijome prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės tiek teisiniais, tiek apskaitos tvarkymo klausimais.

VIZIJA:

– UAB „Justicija” siekia būti novatoriška, kuriant modernius paslaugų teikimo būdus, pritaikant naujausias technologijas, teikiant kompleksines paslaugas verslui.

Kuriant ilgalaikius ryšius su klientais, remtis abipusiu pasitikėjimu ir aukščiausiais profesinės etikos standartais. Bendras pastangas sutelkiant į konkretų rezultatą.

VERTYBĖS:

– Asmeninė atsakomybė neatskiriama nuo asmeninės saviraiškos laisvės;

– Sėkmingas procesų valdymas paremtas ne problemų ieškojimu, o jų greitu sprendimu, paremtu stiprybėmis ir pozityviu požiūriu;

– Dialogas vienas svarbiausių sėkmės faktorių, abipusio supratimo tarp kliento, darbuotojų ir darbdavio.

DARBO PPRINCIPAI:

– Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas mėgsta savo darbą. Tai daro įtaką jų įsitraukimui atliekant kiekvieną užduotį. Mūsų sėkmės rodiklis yra pasitikėjimas ir ilgalaikiai santykiai su klientais;

– Klientų poreikių vertinimas;

– Operatyvumas;

– Prisitaikymas prie pokyčių;

– Tiksli komunikacija.

GAZELE2019-180x160
stipriausi

APIE MUS RAŠO

teisininkas Vaidas Šalaševičius, UAB “Justicija” direktorius

Ar smulkaus ir vidutinio verslo plėtra regionuose vyriausybei nėra svarbi regioninės politikos dalis?

Dažnai iš politikų girdime, kad smulkus ir vidutinis verslas – svarbiausias ekonomikos augimo veiksnys, turintis esminį poveikį šalies ūkio plėtrai ir socialiniam stabilumui.

Vaidas Šalaševičius, UAB “Justicija” direktorius

Jei bankrutuoji du kartus, esi tobulas verslininkas

Vaidas Šalaševičius dar mokydamasis mokykloje žavėjosi verslo pasauliu. Tuo metu į Lietuvą iš Vakarų tik veržėsi pirmosios rinkos ekonomikos tendencijos.

uab justicija komanda

Ar tikrai žinai, kaip pasikeitė darbo užmokesčio paskaičiavimas?

Norime priminti, kad nuo 2019 m. sausio 1 dienos, keitėsi Lietuvos Darbo kodekse įtvirtinto 141str. minimalaus darbo užmokesčio dydis.

Vaidas Šalaševičius, UAB “Justicija” direktorius

V. Šalaševičius: verslininkas yra kūrėjas, kuris ne viską žino

Smulkiajam ir vidutiniam verslui kurtis ir veikti regione neabejotinai sunkiau nei Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose.

Teisininku paslaugos uab justicija

GPM lengvatų taikymo spąstai parduodant vienintelį būstą

Jeigu jūs ar jūsų sutuoktinis nedeklaravęs gyvenamosios vietos jums priklausančiame būste, o ateityje jį ketintumėte parduoti brangiau, tokiu atveju ši informacija jums ypatingai aktuali.

Teisininku paslaugos uab justicija

Naujas pasiūlymas jaunoms šeimoms: įsigyti būstą padėtų ir savivaldybės bei verslas

Parlamentas dar birželio pabaigoje pritarė, kad jaunos šeimos, įsigyjančios pirmąjį būstą regionuose, galėtų pretenduoti į finansinę valstybės paramą.

Uab justicija teisine konsultacija

Teisinės konsultacijos verslui arba verslo konsultacijos

Turėdami tam tikrą verslą ir vykdydami, ar vystydami veiklą, neretai susiduriate su daug klausimų – tai neišvengiama.

Uab justicija teisines konsultacijos

Regionų verslo plėtros asociacijos posėdyje: ataskaitos, rinkimai, perspektyvos

Birželio 13 d. Marijampolėje vyko ataskaitinis Regionų verslo plėtros asociacijos posėdis.