APIE ĮMONĘ

UAB „Justicija” jau daugiau kaip 15 metų sėkmingai teikia verslo ir kitas konsultacijas pradedančiam ir besivystančiam verslui nuo įmonės steigimo, reorganizavimo iki likvidavimo. Mūsų patyrę buhalteriai ir finansininkai teikia buhalterines paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui, kompleksiškai jiems bei išorės klientams teikiant mokesčių optimizavimo ir finansų valdymo paslaugas.

Įmonės teisininkai ir darbų saugos specialistai specializuojasi verslo teisės, duomenų saugos ir darbų saugos srityse, teikiant kompleksines “Verslo teisininko-duomenų saugos ir darbų saugos specialisto” paslaugas.

UAB „Justicija” tikslas – laiku bei kokybiškai suteikti paslaugas ir patenkinti kliento poreikius. Siekiame tiksliai reaguoti į pasikeitusias įstatymų ir mokesčių naujoves, nuolat ir operatyviai kurti apčiuopiamą ir efektyvią naudą savo klientams, nebijome prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės tiek teisiniais, tiek apskaitos tvarkymo klausimais.

VIZIJA:

– UAB „Justicija” siekia būti novatoriška, kuriant modernius paslaugų teikimo būdus, pritaikant naujausias technologijas, teikiant kompleksines paslaugas verslui.

Kuriant ilgalaikius ryšius su klientais, remtis abipusiu pasitikėjimu ir aukščiausiais profesinės etikos standartais. Bendras pastangas sutelkiant į konkretų rezultatą.

VERTYBĖS:

– Asmeninė atsakomybė neatskiriama nuo asmeninės saviraiškos laisvės;

– Sėkmingas procesų valdymas paremtas ne problemų ieškojimu, o jų greitu sprendimu, paremtu stiprybėmis ir pozityviu požiūriu;

– Dialogas vienas svarbiausių sėkmės faktorių, abipusio supratimo tarp kliento, darbuotojų ir darbdavio.

DARBO PPRINCIPAI:

– Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas mėgsta savo darbą, kas pasekoje, įtakoją jų įsitraukimą atliekant kiekvieną užduotį. Mūsų sėkmės rodiklis yra pasitikėjimas ir ilgalaikiai santykiai su klientais;

– Klientų poreikių vertinimas;

– Operatyvumas;

– Prisitaikymas prie pokyčių;

– Tiksli komunikacija.

GAZELE2019-180x160
stipriausi

APIE MUS RAŠO

Ar smulkaus ir vidutinio verslo plėtra regionuose vyriausybei nėra svarbi regioninės politikos dalis?

Dažnai iš politikų girdime, kad smulkus ir vidutinis verslas – svarbiausias ekonomikos augimo veiksnys, turintis esminį poveikį šalies ūkio plėtrai ir socialiniam stabilumui.

Jei bankrutuoji du kartus, esi tobulas verslininkas

Vaidas Šalaševičius dar mokydamasis mokykloje žavėjosi verslo pasauliu. Tuo metu į Lietuvą iš Vakarų tik veržėsi pirmosios rinkos ekonomikos tendencijos.

Ar tikrai žinai, kaip pasikeitė darbo užmokesčio paskaičiavimas?

Norime priminti, kad nuo 2019 m. sausio 1 dienos, keitėsi Lietuvos Darbo kodekse įtvirtinto 141str. minimalaus darbo užmokesčio dydis.

V. Šalaševičius: verslininkas yra kūrėjas, kuris ne viską žino

Smulkiajam ir vidutiniam verslui kurtis ir veikti regione neabejotinai sunkiau nei Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose.

GPM lengvatų taikymo spąstai parduodant vienintelį būstą

Jeigu jūs ar jūsų sutuoktinis nedeklaravęs gyvenamosios vietos jums priklausančiame būste, o ateityje jį ketintumėte parduoti brangiau, tokiu atveju ši informacija jums ypatingai aktuali.

Naujas pasiūlymas jaunoms šeimoms: įsigyti būstą padėtų ir savivaldybės bei verslas

Parlamentas dar birželio pabaigoje pritarė, kad jaunos šeimos, įsigyjančios pirmąjį būstą regionuose, galėtų pretenduoti į finansinę valstybės paramą.

Teisinės konsultacijos verslui arba verslo konsultacijos

Turėdami tam tikrą verslą ir vykdydami, ar vystydami veiklą, neretai susiduriate su daug klausimų – tai neišvengiama.

Regionų verslo plėtros asociacijos posėdyje: ataskaitos, rinkimai, perspektyvos

Birželio 13 d. Marijampolėje vyko ataskaitinis Regionų verslo plėtros asociacijos posėdis.