Klientų teisinis atstovavimas

Teisinio atstovavimo Jums gali prireikti ne tik teismuose, bet ir kitose valstybinėse institucijose ar santykiuose su fiziniais ir juridiniais asmenimis. UAB „Justicija”  paslauga „Klientų teisinis atstovavimas” padės Jums įvairiose gyvenimo situacijose. Jūs visada turėsite kvalifikuotą atstovą, kuris greitai ir efektyviai spręs Jums iškilusias teisines problemas ir fiziškai atstovaus Jus visuose Jūsų teisiniuose reikaluose.

Klientų teisinis atstovavimas reiškia, kad šios paslaugos turėtojai gali viską patikėti savo srities specialistams, negaišti savo brangaus laiko ir užsiimti savo tiesiogine veikla.

Klientų teisinis atstovavimas apima:

 • konsultacijas visais teisiniais klausimais (raštu ir žodžiu);
 • atstovavimą derybose dėl sutarčių sudarymo bei iškilus teisiniam ginčui – dėl taikos sutarties pasirašymo;
 • atstovavimą santykiuose su fiziniais bei privačiaisiais ir viešaisiais juridiniais asmenimis (įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis ir kt.);
 • atstovavimą dėl darbo teisinių santykių kilusiuose ginčuose;
 • klientų atstovavimą įvairiose valstybinėse ir vietos savivaldos institucijose;
 • atstovavimą ikiteisminėse ginčų sprendimų institucijose;
 • Lietuvos Respublikos teismuose.

Teismuose mes paduodame prašymus, gauname leidimus, pratęsiame terminus, gauname paaiškinimus dėl įvairių procedūrų.

Klientų atstovavimo teisme apimtis priklausys nuo Jūsų pasirinktos paslaugos paketo.

Atstovaudami klientams, atliekame už juos visas teisines ir su tuo susijusias procedūras – ne tik parengiame dokumentus, bet fiziškai atstovaujame proceso metu.

UAB „Justicija” turi ilgametę patirtį tiek fizinių tiek juridinių asmenų atstovavime, tad jei Jums reikalingas teisinis atstovavimas, kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614, 8 343 51512

8 698 08419

justicija@justicija.eu

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Justicija – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

Kitos paslaugos:

 • Asmeninis teisininkas

  Tai galimybė už prieinamą kainą greitai ir Jums patogiu būdu gauti visapusišką teisinę pagalbą iš Jūsų asmeninio teisininko.

 • Garbės ir orumo gynimas

  Spaudos laisvė ir teisė skleisti informaciją yra teisėta tol, kol nepažeidžia kito asmens garbės, orumo, privataus gyvenimo neliečiamumo. UAB „Justicija“ padės išsaugoti Jūsų asmeninę bei dalykinę reputaciją.

 • Santuokos nutraukimas

  Jei svarstote taikaus išsiskyrimo galimybę, ateikite kartu su sutuoktiniu – galbūt tarpininkaujant mums, Jums pavyks rasti abi puses tenkinantį sprendimą.

 • Darbo užmokesčio išieškojimas

  Jeigu darbdavys nepatenkina prašymo išmokėti darbo užmokestį, darbuotojas gali kreiptis į UAB „Justicija“ dėl darbo užmokesčio išieškojimo ir patikėti visą darbą atlikti mums.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.