Specialistų konsultacija

UAB „Justicija” specialistų konsultacija

– Jūs visada galite kreiptis į mus, pačiais įvairiausiais klausimais. Mūsų partneriai, teisininkai ir ekspertai visada padės UAB „Justicija” klientams turintiems sutartis arba tiesiog norintiems pasikonsultuoti jiems rūpimu klausimu, į kurį atsakymą rasti patiems yra keblu.

Mūsų teikiamos paslaugos apima platų paslaugų spektrą ir siūlo konsultacijas bei pagalbą įvairiems klientams – pradedant fiziniais asmenimis, baigiant didelėmis kompanijomis.

Mūsų teisės specialistai bei advokatai pasiruošę atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus
ir suteikti visą įmanomą teisinę pagalbą.

  • UAB „Justicija” teikiamos specialistų konsultacijos pagal teisės sritis:
    civilinė teisė (sutartiniai santykiai, turtinė ir neturtinė žala, įmonių ir įstaigų steigimas, paveldėjimo, dovanojimo, nekilnojamojo turto nuomos, pirkimo-pardavimo, rangos, distribucijos, vežimo; krovinių ekspedicijos, paskolos viešo konkurso, taikos ir kitos sutartys);
  • administracinė teisė (valstybės tarnautojų veiksmai, administracinės nuobaudos fiziniams ir juridiniams asmenims);
  • šeimos teisė (vaiko globa, vedybinė sutartis, skyrybos, alimentų priteisimas ir išieškojimas, turto dalybos, tėvystės nustatymas, nuginčijimas, įvaikinimo procedūros);
  • darbo teisė (darbo užmokesčio išieškojimas, darbdavio  ir darbuotojo teisės ir pareigos, materialinė atsakomybė, drausminės nuobaudos, atleidimo iš darbo pagrindai, darbo ginčai darbo ginčų komisijose ir teismuose, kiti darbo teisiniai santykiai).

Galime atvykti į jūsų biurą ar kitą nurodytą vietą.

Didžiulę patirtį sukaupę teisės specialistai konsultuoja ir mokesčių teisės srityje. Mokesčių lengvatų taikymas, turto ir pajamų deklaravimo klausimai, atskirų sandorių įvertinimas – visada padėsime pasirinkti optimalius, mokesčių prasme efektyviausius sandorius.

Nuo šiol siūlome ir baudžiamosios teisės specialistų paslaugas.

Konsultuojame ne tik teisiniais, bet ir buhalteriniais, finansiniais ir kitais klausimais.

Kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime.

Susisiekite 8 698 08419 arba justicija@justicija.eu