UAB “Justicija” teikia advokato paslaugas įmonėms, įstaigoms ir kitų formų juridiniams asmenims. Parenkame tinkamą advokatą Jūsų įmonės teisminiam ar arbitražiniam atstovavimui.

Advokato paslaugų efektyvumas priklauso nuo teisinės srities, kurioje Jums iškilo problema, bei advokato profesinės patirties. Garantuojame, kad mūsų parinktas advokatas bus savo srities specialistas.

Atkreiptinas dėmesys, kad labai svarbus sėkmingo teisminio proceso veiksnys yra tinkamas advokato pasirinkimas. Kvalifikuotas, patyręs savo srities specialistas, garantuos Jums sėkmingesnį teisminio proceso rezultatą. Toks advokatas turės patirties būtent Jums reikalingoje teisės srityje, tai užtikrins Jums profesionalų bylos vedimą teisme ir mažesnes laiko sąnaudas bylos pasiruošimui.

ADVOKATO PASLAUGOS ĮMONĖMS TEIKIAMOS ŠIOSE TEISĖS SRITYSE:

Civilinė teisė (sutarčių teisė, prievolių teisė, įmonių teisė, daiktinė teisė, intelektinės nuosavybės teisė, pramoninės nuosavybės teisė ir kt.);

Darbo teisė (darbo ginčai darbo ginčų komisijose ir visų pakopų teismuose, įdarbinimo teisiniai santykiai, darbo sutarčių sudarymas, sąlygų keitimas, atleidimas iš darbo, darbo pareigų pažeidimo tyrimas ir nustatymas, darbuotojo padarytos žalos atlyginimas, darbų sauga ir darbuotojų sveikata ir kt., tiek individualieji, tiek kolektyvinai darbo santykiai);

Administracinė teisė (visų valstybinių ir vietos savivaldos institucijų sprendimų apskundimas, administracinių nuobaudų ginčijimas, statybos teisė, savivaldos teisė, užsieniečių teisė ir kt.);

Mokesčių teisė (ikiteisminiai ir teisminiai mokestiniai ginčai);

Komercinė teisė (prekybiniai teisiniai santykiai);

Verslo teisė;

Konkurencijos teisė ir kitos teisės sritys.

KODĖL VERTA RINKTIS UAB „JUSTICIJA” ADVOKATŲ PASLAUGAS:

UAB “Justicija” bendradarbiauja su daugeliu patyrusių advokatų, kurie yra mūsų ilgamečiai partneriai. Mes užtikrinsime, kad advokato kaina ir kompetencija būtų optimali, atitinkanti realius esamos problemos kaštus. Mūsų teikiamos advokato paslaugos įmonėms bus palankesnės, nei kreipiantis tiesiogiai į advokatų kontorą.

ADVOKATAI

Renas Bradūnas

Administracinė ir baudžiamoji teisė, administracinis ir baudžiamasis procesas
Susisiekti >>

Loreta Andziulytė

Transporto teisė, viešieji pirkimai, bankroto procedūros
Susisiekti >>

Ieva Klimavičiūtė

Sutartiniai teisiniai santykiai, darbo teisė, civilinė teisė
Susisiekti >>

Gediminas Skaistys

Statybų teisė, administracinė teisė, administracinis procesas
Susisiekti >>

Domintų kvalifikuotos advokato paslaugos?

Jei kyla abejonių, ar Jums reikalingas advokatas, ar pakaktų ir teisinės konsultacijos su patyrusiu specialistu, tuomet susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir mes padėsime Jums apsispręsti.

„Mes esame tam, kad Jūs sėkmingai kurtumėte ir vystytumėte savo verslą.” UAB „Justicija”

    Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis UAB „Justicija“ privatumo politikos.