Teisinės paslaugos asmenims

Norite nutraukti santuoką? Pasidalinti turtą? Priteisti vaikui išlaikymą? Ar buvęs sutuoktinis nevykdo vaiko išlaikymo pareigos ir reikia priteisti įsiskolinimą? O gal darbdavys nesumoka Jums priklausančio darbo užmokesčio dalies? Nukentėjote dėl medikų aplaidumo ir neprofesionalumo? Turite problemų mokestiniais ir kitais klausimais? Gal namo bendrija su Jumis nesiskaito?

Jei susiduriate su šiomis ar panašiomis problemomis – mes galime Jums padėti

Mūsų teikiamos teisinės paslaugos asmenims:

 1. Padėti greitai ir neskausmingai nutraukti santuoką, patiriant kuo mažiau išlaidų;
 2. Padėti Jums kuo greičiau atgauti nesumokėtą darbo užmokesčio dalį, išvengiant papildomų teismo išlaidų;
 3. Užtikrinti, kad verslininkas apgaule nesipelnytų Jūsų sąskaita;
 4. Užtikrinti, kad greičiau atgautumėte vaiko pinigus;
 5. Padėti, jei nukentėjote nuo gydymo įstaigos ar gydytojo aplaidumo ir neprofesionalumo teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.
 6. Padėti įsteigti bet kurios formos juridinį asmenį, bei konsultuoti visais teisiniais ir apskaitos klausimais;
 7. Padėti pasirinkti tinkamą atstovą teisme (advokatą):
 8. Ir kt.

Teisinės paslaugos asmenims, pradedantiems savo verslą

UAB „Justicija“ taip pat padės, jei planuojate pradėti savo verslą, įsteigti įmonę. Suteiksime visapusiškas konsultacijas visais su įmonės ar įstaigos steigimu susijusiais teisiniais ir finansiniais klausimais.

Konsultuojame dėl asmeniškai Jums tinkamiausios juridinio asmens rūšies parinkimo, tvarkome visus įmonės steigimui reikalingus dokumentus, vedame buhalterinę apskaitą ir kt.

„Tik tinkamai aptarnaujant, konsultuojant ir atstovaujant klientą galime įgauti, ir išlaikyti pasitikėjimą, tad stengiamės, kad mūsų teikiamos paslaugos Jūsų nenuviltų.“

Kodėl verta rinktis UAB „Justicija teisines paslaugas?
 1. Mums svarbiausia yra rezultatas, o ne procesas;
 2. Siekiame nenuvilti Jūsų ir įgyti pasitikėjimą;
 3. Galutinis apmokėjimas už paslaugas tik už atliktus darbus;
 4. Teikiame kokybiškas teisines ir buhalterines paslaugas už optimalią kainą;
 5. Bendradarbiaujame su advokatais ir nepriklausomais ekspertais;
 6. Turime ilgalaikę patirtį – šioje srityje dirbame jau dvylika metų.

Susisiekite ir pasikalbėkime:

justicija@justicija.eu arba 8 5 272 7614

Kitos paslaugos:

 • Santuokos nutraukimas

  Jei svarstote taikaus išsiskyrimo galimybę, ateikite kartu su sutuoktiniu – galbūt tarpininkaujant mums, Jums pavyks rasti abi puses tenkinantį sprendimą. Jei nepavyksta susitarti, arba susitarimui pasiekti trūksta žinių – kreipkitės pas mus.

 • Darbo užmokesčio išieškojimas

  Jeigu darbdavys nepatenkina prašymo išmokėti darbo užmokestį, darbuotojas gali kreiptis į UAB „Justicija“ dėl darbo užmokesčio išieškojimo ir patikėti visą darbą atlikti mums.

 • Advokato paslaugos

  Gyvenime yra nemažai situacijų, kai Jums gali tapti reikalingos advokato paslaugos. Jei su tuo susidūrėte pirmą kartą, ar prireikė kitos teisinės srities specialisto, ar norite surasti tikrai gerą advokatą, kreipkitės ir mes padėsime.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.

 • Skolų išieškojimas

  Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.

 • Dokumentų rengimas

  Dokumentų teismui rengimas ir atstovavimas – teikiame aukščiausios kokybės paslaugas, užtikrinančias kvalifikuotą Jūsų interesų gynimą tiek teismuose, tiek ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose.

 • Garbės ir orumo gynimas

  Spaudos laisvė ir teisė skleisti informaciją yra teisėta tol, kol nepažeidžia kito asmens garbės, orumo, privataus gyvenimo neliečiamumo. UAB „Justicija“ padės išsaugoti Jūsų asmeninę bei dalykinę reputaciją.