Teisinės paslaugos įmonėms ir įstaigoms

Mūsų teikiamos teisinės paslaugos įmonėms kasdien prasideda su klausimais apie darbo santykius, klientų skundus, prievolių nevykdymą, skolų administravimą, dokumentų ir sutarčių peržiūras, ir daugybe kitų darbų.

Teisinės paslaugos įmonėms reikalingos nuolat, tad jei:
 1. Turite pradelstų įsipareigojimų, ar skolininkų,
 2. Dalyvaujate viešuosiuose pirkimuose,
 3. Turite nesutvarkytą darbų saugos ir priešgaisrinės saugos dokumentaciją (už kurią gresia didelės baudos),
 4. Turite problemų su kontroliuojančiomis institucijomis,
 5. Turite problemų su įmonėmis, kurios Jums teikia paslaugas ir vykdo darbus,
 6. Reikalingas sutarčių rengimas, ar vertinimas,
 7. ir daugybė kitų, nuolat pasitaikančių klausimų,

jūs privalote turėti partnerius, galinčius sutaupyti jūsų pinigus ir laiką.

Problemų ar klausimų būna įvairių, o juos visus išvardinti būtų tikrai sunku, tačiau mūsų teikiamos teisinės paslaugos įmonėms padės Jums kasdieniuose darbuose labiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Mūsų esami klientai tuo įsitikina kiekvieną dieną…

teisinės paslaugos įmonėms

Mūsų teikiamos teisinės paslaugos įmonėms ir įstaigoms užtikrina, kad visi Jums kylantys klausimai yra sprendžiami laiku, kvalifikuotų specialistų, kurie pasirengę nuolat Jums padėti. Per daugiau nei 12-ka metų teisiniame įmonių aptarnavime sukaupėme didelę praktinę patirtį ir galime pasiūlyti įvairiapusiškus sprendimus savo klientams, bei geriausią teisinių paslaugų kainą.

Labai svarbu, kad jūsų samdomi teisiniai patarėjai gerai išmanytų verslo teisės sritį ir gebėtų pasiūlyti savalaikius sprendimus, galinčius sukurti pridėtinę vertę jūsų verslui.


Siekiantiems turėti nuolatinius partnerius, siūlome kelis bendradarbiavimo variantus:

1.Pasirašyti abonementinę sutartį mokant fiksuotą mėnesio mokestį ir jokių papildomų išlaidų.

2.Pasirašyti abonementinę sutartį gaunant nemokamai visas teisines konsultacijas žodžiu. (Papildomi darbai apmokestinami valandiniu įkainiu, kuris pasirašius sutartį siekia tik 30€/val.)

3.Pasirašyti sutartį pagal kurią Jūs visada galėsite kreiptis į mus visais klausimais. Valandinis įkainis 50€/val.

4.Pasirinkti Jūsų įmonės poreikius labiausiai atitinkantį  „Verslo teisininkas“ planą.

Teisinių paslaugų kaina priklauso nuo veiklos pobūdžio ir darbuotojų skaičiaus. Galimi teisinių paslaugų abonento variantai vos nuo 100€/mėn. – ir turėsite nuolatinius teisinius patarėjus!

Sudarius bet kurią sutartį, ekspertinių paslaugų kaina bus dvigubai mažesnė.

Kodėl apsimoka, kai buhalterinės ir teisinės paslaugos įmonėms yra teikiamos vienų paslaugos teikėjų:

Jums nereikės samdyti teisininko, buhalterio ar ekonomisto, mokėti jam atlyginimo, pajamų ir „Sodros“ mokesčių. Nereikės įrengti darbo vietos, pirkti brangių kompiuterių, programinės įrangos, apskaitos programų. Nereikės prenumeruoti specialios literatūros, mokėti už kursus ar seminarus. Jums nereikės abejoti Jūsų samdomo specialisto kompetencija ir jo sugebėjimais.

Teikiame ir kompleksines paslaugas – t.y. buhalterinės apskaitos ir teisines paslaugas kartu. Tokiu atveju mūsų klientai dar daugiau sutaupo. Plačiau apie buhalterinės apskaitos paslaugas galite paskaityti paspaudę šią nuorodą: Buhalterinė apskaita


Reikalingos teisinės paslaugos asmeniškai Jums? Turime tam pritaikytą paslaugą –
„Asmeninis teisininkas“

Norite pasitarti dėl paslaugų ar gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Susisiekite 8 698 08419 arba justicija@justicija.eu

Justicija – Paprasti atsakymai į Jums sudėtingus klausimus.

Kitos paslaugos:

 • Buhalterinė apskaita

  Buhalterinė apskaita tvarkoma kvalifikuotai, kokybiškai ir atsakingai, patyrusių specialistų. Patraukli, pagrįsta, klientui aiški buhalterinių paslaugų kaina.

 • Verslo teisininkas

  Mes siūlome tris „Verslo teisininko“ abonentinius planus, su fiksuotu teisinių paslaugų mokesčiu.

 • Įstatų keitimas

  Valstybės duotas terminas baigėsi, kadangi įstatų keitimą buvo privaloma atlikti iki 2016 12 31. Visus, kas dar nėra pasikeitę įstatų, kviečiame susisiekti.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.

 • Skolų išieškojimas

  Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.

 • Darbų sauga

  Visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose.

 • Projektų administravimas

  UAB „Justicija“ dirbantys specialistai turi didelę praktinę patirtį aministruojant ir koordinuojant įvairaus pobūdžio projektus pagal atsakingų institucijų nustatytus reikalavimus ir procedūras.

Susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė