Teisinės paslaugos įmonėms ir įstaigoms

Teisinės paslaugos

Turite pradelstų įsipareigojimų? Dalyvaujate viešuosiuose pirkimuose? Turite nesutvarkytą darbų saugos ir priešgaisrinės saugos dokumentaciją už kurią gresia didelės baudos? Turite problemų su kontroliuojančiom institucijom? Turite problemų su įmonėmis, kurios Jums teikia paslaugas ir vykdo darbus?

Teisinės paslaugos, kurias teikiame savo klientams kasdien prasideda su klausimais apie darbo santykius, klientų skundus, prievolių nevykdymą, skolų administravimą, dokumentų ir sutarčių peržiūras, ir daugybe kitų darbų.

Problemų ar klausimų būna įvairių ir jų visų mes neišvardinsime, tačiau mūsų teikiamos teisinės paslaugos įmonėms padės Jums kasdieniuose darbuose labiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Mūsų klientai tuo įsitikina kasdien.

Mes teikiame šias paslaugas:

  1. Teisines,
  2. Skolų administravimo,
  3. Buhalterinės apskaitos,
  4. Darbų saugos,
  5. Ekspertines,
  6. Viešųjų pirkimų administravimo.

Mūsų teikiamos teisinės paslaugos įmonėms ir įstaigoms užtikrina, kad visi Jums kylantys klausimai yra sprendžiami laiku, kvalifikuotų specialistų, kurie pasirengę nuolat Jums padėti. Teisines paslaugas teikiame daugiau nei 11 metų. Per tą laiką sukaupėme didelę praktinę patirtį ir galime pasiūlyti įvairiapusiškus sprendimus savo klientams.

Siūlome kelis bendradarbiavimo variantus:

  1. Pasirašyti abonementinę sutartį mokant fiksuotą mėnesio mokestį ir jokių papildomų išlaidų.
  2. Pasirašyti abonementinę sutartį gaunant nemokamai visas teisines konsultacijas žodžiu. (Papildomi darbai apmokestinami valandiniu įkainiu, kuris pasirašius sutartį siekia tik 30 EUR/val.)
  3. Pasirašyti sutartį pagal kurią Jūs visada galėsite kreiptis į mus visais klausimais. Valandinis įkainis 50 EUR/val.
  4. Pasirinkti Jūsų įmonės poreikius labiausiai atitinkantį  „Verslo teisininkas“ planą.

Abonemento kaina priklauso nuo veiklos pobūdžio ir darbuotojų skaičiaus, galimi variantai nuo 100 EUR/mėn. (Valandinis įkainis be sutarties 80 EUR/ val.)

Sudarius bet kurią sutartį, ekpsertinių paslaugų kaina bus dvigubai mažesnė.

KODĖL VERTA SAMDYTI TEISINIŲ IR BUHALTERINIŲ PASLAUGŲ ĮMONĘ?

Jums nereikės samdyti teisininko, buhalterio ar ekonomisto, mokėti jam atlyginimo, pajamų ir „Sodros“ mokesčių. Nereikės įrengti darbo vietos, pirkti brangių kompiuterių, programonės įrangos, apskaitos programų. Nereikės prenumeruoti specialios literatūros, mokėti už kursus ar seminarus. Jums nereikės abejoti Jūsų samdomo specialisto kompetencija ir jo sugebėjimais.

Reikalingos teisinės paslaugos asmeniškai Jums? Turime tam pritaikytą paslaugą „Asmeninis teisininkas

Norite pasitarti dėl paslaugų ar gauti pasiūlymą skirtą būtent Jums?

Susisiekite 8 698 08419 arba justicija@justicija.eu

Teikiame ir kompleksines paslaugas – t.y. buhalterinės apskaitos ir teisines paslaugas kartu. Tokiu atveju mūsų klientai dar daugiau sutaupo. Plačiau apie buhalterinės apskaitos paslaugas galite paskaityti paspaudę šią nuorodą: Buhalterinė apskaita

Justicija – Paprasti atsakymai į Jums sudėtingus klausimus.

Partneriai

Scenos servisas
Medvisit
Verslo ir technologijų parkas
Regionų gidas
Marijampolės kolegija