Konsultacijos paveldėjimo ir šeimos teisės klausimais

UAB „Justicija“ teikiamos išsamios konsultacijos paveldėjimo ir šeimos teisės klausimais, jau daug metų duoda atsakymus, į klientams rūpimus klausimus.

Dažniausiai pasitaikančios konsultacijų temos:

 • Vedybų sutarčių sudarymas;
 • Sutuoktinių turtinės ir neturtinės teisės;
 • Vaikų išlaikymas, įvaikinimas;
 • Globa ir rūpyba;
 • Vaiko teisės;
 • Santuokos nutraukimas, gyvenimas skyrium (separacija);
 • Paveldėjimas.

Vedybų sutartis:

Vedybų sutartys yra registruojamos Centriniame hipotekos įstaigos tvarkomame Vedybų sutarčių registre.

Vedybų sutartis – tai sutuoktinių susitarimas, kuris nustato jų turtines teises ir pareigas jiems esant susituokus, taip pat nutraukus santuoką ar gyvenant skyrium (separacija).

Vedybų sutartį galima sudaryti iki santuokos įregistravimo – tai ikivedybinė sutartis. Povedybinė sutartis gali būti sudaroma bet kuriuo metu jau registruotoje santuokoje.

Kodėl verta sudaryti vedybinę sutartį:

Sutuoktiniai, sudarydami vedybų sutartį savo nuožiūra susitaria dėl turto, kiekvieno sutuoktinio įgyto iki santuokos taip pat dėl turto, kuris buvo ar bus įgytas santuokoje. Sutuoktiniai nustato turto teisinį rėžimą – ar turtas bus bendra jungtinė nuosavybė, ar bendroji dalinė nuosavybė.

Jei vedybų sutartis nustatyto turto teisinį rėžimą, teismo procesas dėl santuokos nutraukimo bus žymiai greitesnis ir pigesnis.

Vaikų išlaikymas ir įvaikinimas

Konsultuojame visais iškilusiais klausimais dėl vaikų išlaikymo pareigos pasidalijimo skyrybų atveju, alimentų priteisimo, skolų dėl vaiko išlaikymo išieškojimo, įvaikinimo procedūrų ir dokumentų ruošimo klausimais.

Jei Jūs nežinote ar verta sudaryti vedybų sutartį, ar kokios yra įvaikinimo procedūros, kokių dokumentų gali Jums prireikti įvaikinant, kaip nutraukiant santuoką nustatyti vaikų išlaikymą, ką daryti jei buvęs sutuoktinis nemoka Jums ir Jūsų vaikams priklausančių alimentų – drąsiai kreipkitės į mus. Mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir suteiksime visą reikiamą teisinę pagalbą.

Konsultacijos paveldėjimo klausimais

Dėl palikimo priėmimui reikalingų dokumentų ir palikimo priėmimo proceso, dėl paveldėjamo turto paskirstymo ir visais su paveldėjimo teise susijusiais klausimais. Mes konsultuojame tiek turto savininkus dėl testamento sudarymo, jo patvirtinimo ir kitais klausimais, tiek turto įpėdinius dėl palikimo priėmimo.

Konsultacijos paveldėjimo ir šeimos teisės klausimais – UAB „Justicija“ padės Jums rasti atsakymus į visus klausimus.

Konsultacijos paveldėjimo ir šeimos teisės klausimais gali būti intin plačios, tad galbūt turite klausimų, kurių nepaminėjome? Tuomet kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614, 8 343 51512

8 698 08419

justicija@justicija.eu

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Justicija – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

Kitos paslaugos:

 • Asmeninis teisininkas

  Tai galimybė už prieinamą kainą greitai ir Jums patogiu būdu gauti visapusišką teisinę pagalbą iš Jūsų asmeninio teisininko.

 • Garbės ir orumo gynimas

  Spaudos laisvė ir teisė skleisti informaciją yra teisėta tol, kol nepažeidžia kito asmens garbės, orumo, privataus gyvenimo neliečiamumo. UAB „Justicija“ padės išsaugoti Jūsų asmeninę bei dalykinę reputaciją.

 • Santuokos nutraukimas

  Jei svarstote taikaus išsiskyrimo galimybę, ateikite kartu su sutuoktiniu – galbūt tarpininkaujant mums, Jums pavyks rasti abi puses tenkinantį sprendimą.

 • Advokato paslaugos

  Gyvenime yra nemažai situacijų, kai Jums gali tapti reikalingos advokato paslaugos. Jei su tuo susidūrėte pirmą kartą, ar prireikė kitos teisinės srities specialisto, ar norite surasti tikrai gerą advokatą, tikriausiai nežinote kur jo ieškoti.

 • Darbo užmokesčio išieškojimas

  Jeigu darbdavys nepatenkina prašymo išmokėti darbo užmokestį, darbuotojas gali kreiptis į UAB „Justicija“ dėl darbo užmokesčio išieškojimo ir patikėti visą darbą atlikti mums.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.

 • Sutarčių rengimas

  Sudarant bet kokią sutartį yra svarbu ją sudaryti tinkama forma, nes jos nesilaikymas gali daryti sutartį negaliojančia ar sukelti kitas teisines pasekmes. Mes padėsime Jums tinkamai įvertinti Jūsų įsipareigojimus sutartiniuose santykiuose ir sudaryti sutartis, atitinkančias tiek formos, tiek turinio reikalavimus.