Prireikus teisininko paslaugų, dažnai nežinome, kur kreiptis, juo labiau, jog advokatų kontorų šiandien yra tikrai daug. Įsigiję UAB „Justicijos” Asmeninio teisininko paslaugų paketą, į kurį įeina advokato parinkimas, Jūs būsite tikri, kad bet kuriuo metu, bet kuriame mieste mes parinksime Jums tinkamą advokatą teisminiam atstovavimui.

Labai svarbu yra teisinė sritis, kurioje Jums prireikė pagalbos. Vienas advokatas negali būti visų teisinių sričių profesionalu. Prireikus pagalbos skyrybų procese kreipsimės į šios srities specialistus, tuo tarpu siekiant laimėti baudžiamąją bylą reikės visai kitos srities teisės specialisto, specifinės sritys bus ir darbo bei civiliniai teisiniai santykiai.

Mes padėsime Jums rasti kompetentingą advokatą, sugebantį tinkamai paaiškinti Jums proceso eigą bei padėti išspręsti kilusias problemas. Taip pat užtikrinsime, kad mūsų parinkto advokato kompetencija ir kaina būtų optimali, atitinkanti realius esamos problemos kaštus.

UAB „Justicija” bendradarbiauja su daugeliu patyrusių advokatų, kurie yra mūsų ilgamečiai partneriai. Advokatų sąrašą galite rasti skiltyje „Mūsų advokatai”

Norite pasitarti dėl paslaugų?

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą ir Jums atsakysime per 1 d.d.

„Mes esame tam, kad Jūs sėkmingai kurtumėte ir vystytumėte savo verslą.” UAB „Justicija”

    Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis UAB „Justicija“ privatumo politikos.