Viešųjų pirkimų administravimas

Viešieji pirkimai, tai perkančiųjų organizacijų (valstybės ar savivaldybių įstaigų bei įmonių) atliekami prekių, paslaugų ar darbų pirkimai, kurių tikslas – sudaryti viešojo pirkimo sutartį. Detaliai šią tvarką nustato Viešųjų pirkimų įstatymas bei su jo įgyvendinimu susiję kiti teisės aktai.

UAB „Justicija“ savo klientams padeda įgyvendinti visas su viešaisiais pirkimais susijusias procedūras.

Mes teikiame savo paslaugas tiek perkančioms organizacijoms, tiek tiekėjams (dalyviams) norintiems dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Perkančiosioms organizacijoms

padedame sukurti viešųjų pirkimų teisinę bazę, parinkti pirkimo būdą, parengti pirkimo dokumentus bei išvadas dėl jų atitikimo teisės aktams, taip pat padedame rengiant procedūrinius dokumentus (raštus, protokolus ir kt.), ekspertų teisėmis atstovaujame perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų komisijos darbe ir konsultuojame įvairiais viešųjų pirkimų klausimais.

Tiekėjams (dalyviams)

Norintiems dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, atliekame perkančiosios organizacijos vykdomo pirkimo sąlygų analizę, padedame rengiant pasiūlymus pagal pirkimo dokumentų reikalavimus bei susirašinėjant su perkančiąja organizacija, konsultuojame dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose bei pateikiant pretenzijas, atstovaujame atliekant pirkimo procedūras.

UAB „Justicija“ teisininkai ir specialistai turi ilgalaikę patirtį viešųjų pirkimų administravime, todėl galime garantuoti, jog mūsų teikiam paslauga „Viešųjų pirkimų administravimas“ bus aukščiausios kokybės.

Susiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu ir susitarkite dėl konsultacijos. Mes pateiksime Jums išsamią informaciją apie visus reikalingus viešiesiems pirkimams rengti ar dalyvauti juose dokumentus, procedūras ir kitą informaciją.

Viešųjų pirkimų įstatymas

Jei jums aktualus viešųjų pirkimų administravimas, tuomet kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614

8 698 08419

justicija@justicija.eu

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Justicija – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

Kitos paslaugos:

 • Buhalterinė apskaita

  Buhalterinė apskaita tvarkoma kvalifikuotai, kokybiškai ir atsakingai, patyrusių specialistų. Patraukli, pagrįsta, klientui aiški buhalterinių paslaugų kaina.

 • Teisinės paslaugos įmonėms

  Mes teikiame itin plataus spektro teisines paslaugas įmonėms: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Įstatų keitimas

  Valstybės duotas terminas baigėsi, kadangi įstatų keitimą buvo privaloma atlikti iki 2016 12 31. Visus, kas dar nėra pasikeitę įstatų, kviečiame susisiekti.

 • Darbų sauga

  Visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose.

 • Skolų išieškojimas

  Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.

 • Projektų administravimas

  UAB „Justicija“ dirbantys specialistai turi didelę praktinę patirtį aministruojant ir koordinuojant įvairaus pobūdžio projektus pagal atsakingų institucijų nustatytus reikalavimus ir procedūras.

 • Verslo teisininkas

  Mes siūlome tris skirtingus „Verslo teisininko“ abonentinius planus, su fiksuotu teisinių paslaugų mokesčiu.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.