Advokato parinkimas

Prireikus teisininko paslaugų, dažnai nežinome, kur kreiptis, juo labiau, jog advokatų kontorų šiandien yra tikrai daug. Įsigiję UAB „Justicijos“ Asmeninio teisininko paslaugų paketą, į kurį įeina advokato parinkimas, Jūs būsite tikri, kad bet kuriuo metu, bet kuriame mieste mes parinksime Jums tinkamą advokatą teisminiam atstovavimui.

Advokato paslaugos:

Labai svarbu yra teisinė sritis, kurioje Jums prireikė pagalbos. Vienas advokatas negali būti visų teisinių sričių profesionalu. Prireikus pagalbos skyrybų procese kreipsimės į šios srities specialistus, tuo tarpu siekiant laimėti baudžiamąją bylą reikės visai kitos srities teisės specialisto, specifinės sritys bus ir darbo bei civiliniai teisiniai santykiai. Todėl mes padėsime Jums rasti kompetentingą advokatą, sugebantį tinkamai paaiškinti Jums proceso eigą bei padėti išspręsti kilusias problemas. Taip pat užtikrinsime, kad mūsų parinkto advokato kompetencija ir kaina būtų optimali, atitinkanti realius esamos problemos kaštus.

Advokato parinkimas

suteikia Jums galimybę gauti aukščiausios kokybės kvalifikuoto advokato paslaugas už mažesnę kainą. UAB „Justicija“ gali Jums pasiūlyti advokato paslaugas pigiau, nei kreipiantis tiesiogiai į advokatų kontorą.

UAB „Justicija“ bendradarbiauja su daugeliu patyrusių advokatų, kurie yra mūsų ilgamečiai partneriai. Advokatų sąrašą galite rasti skiltyje „Mūsų advokatai“

Mūsų teikiama paslauga „Advokato parinkimas“ padės Jums surasti geriausią specialistą. Jei jūs turite teisinių problemų ir aktualu rasti gerą advokatą už geriausią kainą, tuomet kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614, 8 343 51512

8 698 08419

justicija@justicija.eu

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Justicija – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

Kitos paslaugos:

 • Asmeninis teisininkas

  Tai galimybė už prieinamą kainą greitai ir Jums patogiu būdu gauti visapusišką teisinę pagalbą iš Jūsų asmeninio teisininko.

 • Garbės ir orumo gynimas

  Spaudos laisvė ir teisė skleisti informaciją yra teisėta tol, kol nepažeidžia kito asmens garbės, orumo, privataus gyvenimo neliečiamumo. UAB „Justicija“ padės išsaugoti Jūsų asmeninę bei dalykinę reputaciją.

 • Santuokos nutraukimas

  Jei svarstote taikaus išsiskyrimo galimybę, ateikite kartu su sutuoktiniu – galbūt tarpininkaujant mums, Jums pavyks rasti abi puses tenkinantį sprendimą.

 • Advokato paslaugos

  Gyvenime yra nemažai situacijų, kai Jums gali tapti reikalingos advokato paslaugos. Jei su tuo susidūrėte pirmą kartą, ar prireikė kitos teisinės srities specialisto, ar norite surasti tikrai gerą advokatą, tikriausiai nežinote kur jo ieškoti.

 • Darbo užmokesčio išieškojimas

  Jeigu darbdavys nepatenkina prašymo išmokėti darbo užmokestį, darbuotojas gali kreiptis į UAB „Justicija“ dėl darbo užmokesčio išieškojimo ir patikėti visą darbą atlikti mums.