JUSTICIJA

Apie mus:

UAB “Justicija” teikia teisines ir buhalterinės apskaitos paslaugas privatiems asmenims, įstaigoms ir įmonėms. Savo veiklą mes vykdome jau daugiau kaip dvylika metų.

Aptarnaujame ne vieną statybos, transporto, prekybos ar kitas paslaugas teikiančias įmones, taip pat teikiame teisines paslaugas savivaldybėms, aukštosioms mokykloms, pensionatams, profesinio rengimo centrams ir kitoms švietimo įstaigoms.

Justicija specializuojasi buhalterinės apskaitos, bei plataus spektro teisinių paslaugų teikime privatiems asmenims, įmonėms ar įstaigoms.

Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti šeimos ir asmeninio teisininko ir ekspertų paslaugas. Mūsų ilgalaikiai santykiai su klientais yra vieni geriausių mūsų sąžiningo darbo įrodymų.

Mūsų tikslas:

laiku bei kokybiškai suteikti paslaugas ir patenkinti kliento poreikius. Esame kolektyvas, turintis ilgalaikę darbo patirtį dirbant tiek su privataus kapitalo įmonėmis, tiek su valstybiniu sektoriumi.

Siekiame tiksliai reaguoti į pasikeitusias įstatymų ir mokesčių naujoves, nuolat ir operatyviai kurti apčiuopiamą ir efektyvią naudą savo klientams, nebijome prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės tiek teisiniais, tiek apskaitos tvarkymo klausimais.

Jei Jūs turite daug neišspręstų teisinių klausimų ar ieškote įmonės, kuri tvarko buhalteriją, o gal Jūs pradedate savo verslą, norite įsteigti naują įmonę ir Jums reikia patarimo kaip viską teisingai ir greitai padaryti –  susiekite su mumis. Patikėkite savo rūpesčius mums ir Jums nereikės ieškoti atskirų sričių specialistų.

UAB „Justicija“  yra pasiruošusi Jums suteikti pilną paslaugų spektrą, kuris reikalingas kiekvienai šiuolaikinei įmonei. Mes pakonsultuosime Jus visais iškilusiais klausimais, padėsime greitai įsteigti įmonę ar įstaigą, sutvarkysime buhalterinę apskaitą, atstovausime Jūsų interesus tiek teismuose, tiek kitose institucijose.

Mūsų įmonė taip pat teikia teisines paslaugas, susijusias su darbo užmokesčio išieškojimu ir kitais darbo teisiniais santykiais:

Jei Jūs esate darbuotojas ir norite daugiau sužinoti apie savo teises, ar laiku negaunate atlyginimo, o galbūt darbdavys spaudžia Jus išeiti iš darbo, drąsiai kreipkitės. Mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Jei reikės atstovausime Jus darbo ginčų komisijoje ar teisme.

Mūsų teikiamų paslaugų įmonėms ir įstaigoms sąrašą rasite : Paslaugos įmonėms ir įstaigoms

Naujų įmonių steigimo paslaugos: Įmonių ir įstaigų steigimas

Visų mūsų privatiems asmenims teikiamų teisinių paslaugų sąrašą rasite:

Teisinės paslaugos asmenims ir Asmeninis teisininkas.

UAB „Justicija“ buhalterinė apskaita ir visos teisinės paslaugos teikiamos Vilniuje, Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Jei jums reikia mūsų paslaugų, ar norite pasitarti, dėl kylančių klausimų, tuomet kviečiame susisiekti ir pasikalbėti:

8 5 272 7614 (Vilniuje)

8 343 51512 (Marijampolėje)

8 698 08419 (Mob.)

justicija@justicija.eu

Arba atvykti į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Justicija – paprasti atsakymai, į Jums sudėtingus klausimus

Pagrindinės mūsų paslaugos:

 • Buhalterinė apskaita

  Buhalterinė apskaita tvarkoma kvalifikuotai, kokybiškai ir atsakingai, patyrusių specialistų. Patraukli, pagrįsta, klientui aiški buhalterinių paslaugų kaina.

 • Teisinės paslaugos įmonėms

  Mes teikiame itin plataus spektro teisines paslaugas įmonėms: nuo konsultacijos ir kasdienės teisinės priežiūros iki atstovavimo ginčuose.

 • Teisinės paslaugos privatiems asmenims

  Mes teikiame itin plataus spektro teisines paslaugas asmenims: skolų išieškojimas, garbės ir orumo gynimas, santuokos nutraukimas, atstovavimo ginčuose ir kita.

 • Įstatų keitimas

  Valstybės duotas terminas baigėsi, kadangi įstatų keitimą buvo privaloma atlikti iki 2016 12 31. Visus, kas dar nėra pasikeitę įstatų, kviečiame susisiekti.

 • Darbų sauga

  Visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose.

 • Skolų išieškojimas

  Skolų išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai, efektingai ir mažiausiomis sąnaudomis išieškoti skolą.

 • Projektų administravimas

  UAB „Justicija“ dirbantys specialistai turi didelę praktinę patirtį aministruojant ir koordinuojant įvairaus pobūdžio projektus pagal atsakingų institucijų nustatytus reikalavimus ir procedūras.

 • Verslo teisininkas

  Mes siūlome tris skirtingus „Verslo teisininko“ abonentinius planus, su fiksuotu teisinių paslaugų mokesčiu.

 • Įmonių steigimas

  Jei jus domina įstaigų ar įmonių steigimas, tuomet vertėtų susisiekti su mumis: mes teikiame konsultacijas įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir registravimo klausimais. Operatyviai ir profesionaliai ruošiame įmonių steigimo dokumentus.

UAB „Justicija“ spaudoje